subota, 28. lipnja 2014.

Brazil - Čile (1x2) Tip 1 i Over 2.5

Grupna faza svjetskog prvenstva je gotova i ostalo je još 16 reprezentacija u lovu na titulu. Glavni od favorita je Brazil koji je i domaćin i koji je u grupnoj fazi na krilima Neymara odnio 7 bodova i sastaje se u osmini finala sa protivnikom kojeg dobro poznaju a to je Čile. Čile se prije prvenstva nadao da može protiv Nizozemske doći do drugog mjesta u skupini i tako proći dalje ali prvo kolo je sve iznenadilo nakon što su nizozemci svladali španjolce sa visokih 5:1 dok je Čile slavio protiv Australije sa 3:1 u utakmici u kojoj su u prvih 20 minuta oduševili sve sa svojom napadačkom igrom i odmah poveli sa 2:0 no treba reći da u toj prvoj utakmici protiv Australije Čile se izgubio nakon što je primio gol za 2:1 i ipak slabiji protivnik nije uspio doći do neriješenog i nakraju su primili i treći gol. U drugom kolu španjolcu su morali ići po pobjedu protiv Čilea koji je ponovno iznenadio sve i pobjedio sa 2:0 i tako izbacio sa svjetskog prvenstva europske i svjetske prvake. Nizozemci i Čileanci su se sastali u trećem kolu sa već osiguranim prolaskom ali i željom da se izbjegne Brazil u osmini finala nakon dosadnog prvog poluvremena sa malo prilika u drugom poluvremenu nizozemci ipak dolaze do pobjede od 2:0. Čileanci su pokazali odličnu igru u napadačkom djelu ali su pokazali i dosta slabosti u obrani i kada vidimo formu Neymara koji već sada grabi mjesto najboljeg igrača prvenstva teško je očekivati kako tu slabost Brazil neće iskoristiti. Zadnjih 9 međusobnih utakmica između ove dvije reprezentacije završavalo je sa više od 2,5 golova i u 8 utakmica pobjednik je bio Brazil dok su jednom odigrali neriješeno. Prošle godine su se dvaput sastali u prijateljskim utakmicama jednom je Brazil slavio sa 2:1 dok su jednom igrali neriješeno 2:2. Vargas i Alexis Sanchez predvode napad Čilea dok su u napadu Brazila trojac: Hulk- Fred- Neymar i na temelju onoga što smo do sada vidjeli na ovom svjetskom prvenstvu kada su u pitanju ove dvije momčadi vjerujem kako golova neće nedostajati ali isto tako da će domaćin Brazil uspijeti pobjediti u regularnom vremenu. Ulog 5/10 (2.2 - Bet365). TipByErko.