subota, 31. siječnja 2015.

Real Madrid - Real Sociedad Poluvrijeme/kraj 1/1

Utrka Real Madrida i Barcelone za titulu se nastavlja i u ovom kolu Real dočekuje Sociedada koja je druga najlošija momčad dosadašnjeg dijela prvenstva dok Barcelona na Nou Campu dočekuje Villareala  koji ima niz od 18 utakmica bez poraza.  Nakon ispadanja protiv Atletico Madrida u kupu Real je odigrao dvije gostujuće utakmice i to protiv Getafea kojeg su pobijedili 0:3 i tada su poveli tek u 63-oj minuti te u prošlom kolu protiv Corodobe su pobijedili 1:2 i taj pobjednički gol su zabili u 89-oj minuti iz penala. Iako danas kraljevski klub igra bez svog najboljeg igrača Cristiana Ronalda koji je u prošlom susretu dobio crveni karton protivnik je preslab i teško da može parirati timu kojemu je potreban svaki bod za osvajanje titule. U prošloj  utakmici između ova dva tima Sociedad je na svom terenu slavio sa velikih 4:2 i to nakon što su u prvih 11. minuta gubili 0:2 i mislim da će Real biti dodatno motiviran i da će lako do tri boda danas.  Sociedad ove sezone u gostima nema ni jednu pobjedu i sa gol razlikom 5:13 u 9 utakmica druga su najlošija gostujuća momčad dok je Real kod kuće odigrao 8 utakmica od kojih su 7 pobijedili i jednu izgubili od Atletico Madrida 1:2 i imaju gol razliku 27:5 . Od tih 7 utakmica koje je Real pobjedio na svom stadionu na 6 susreta su vodili već na poluvremenu i vjerujem da će i danas biti tako. ( 1.6 - BetVictor ) TipByErko. Ulog 4/10.