nedjelja, 18. rujna 2016.

Murray A. - Pella G. AH -8.5 tip 2

Drugi polufinalni dvoboj u Glasgowu igraju Britanci i Argentinci. Recimo da mi prođe prva analiza i Marin pobjedi, onda navijamo za Argentince da pobjede, jer nam u tom slučaju dolazi Argentina u Hrvatsku. Ako Britanci pobjede, oni su domaćini u finalnom susretu. Pella je odigrao jako dobro prvi meč sa Edmundom, iako je bio autsajder u tom meču. Izgubio je prvi set u trinaestoj igri ali se polako dizao i sve bolje igrao. Nekako sam uvjeren da ovo neće biti šetnja za Andya. Jer Pella je znao namučit i Federera u Wimbledonu, Lopeza u Australiji, igrali su 5 setova, pa sa Simonom 5 setova na Roland Garrosu. Djeluje mi kao igrač koji je željan velikih mečeva i da tu daje sve od sebe. S druge strane Murray igrao odlično zadnjih mjeseci, rijetko je gubio Osvojio :Queens,Wimbledon i Olimpijske . Ali onda je došao Marin Čilić koji ga je pobjedio u finalu Cinncinatija, pa Nishikori u New Yorku u 5 setova i prekjučer DelPotro također u 5 setova. Jučer je zaigrao i parove, jer im je samo pobjeda davala nadu da mogu okrenuti 0-2. Pobjedili su DelPotra i Mayera u 4 seta, vjerujem da će i to ostaviti traga u današnjem meču. Murray će vrlo vjerovatno doći do pobjede i izjednačiti na 2-2, ali očekujem da će to napraviti sa 8 ili manje gemova razlike. Rezultat 6:4 6:3 6:3 je sasvim uredu. Ulog 3/10. (2.25-Pinnacle) Tipby:Erko.